Jdi na obsah Jdi na menu
 


EMO styl

29. 10. 2009

Už dávno veřejnost vrazila tomuto stylu nálepku a popisuje ji jako depresivní a sebepoškozující.Podle nich má každý emař vždy po ruce žiletku, má v jednom kuse deprese a je homosexuál.Ani sama nevím, jak k tomuto názoru dospěli, tohle nemá nic společného s tímto stylem.Abych řekla pravdu jsem taky EMO a nikdy by mě nenapadlo, že kvůli tomuto mě někdo odsoudí.Nikdy by mě nenapadlo vzít žiletku a říznout se.Jak říká taťka, já bych omdlela kdybych se jenom pichla špendlíkem.xDD:)) Na to abych se sebepoškozovala.

EMO vychází ze slova ,,emotivní´´.A emoce to jsou přece i úsměv a radost a né jenom depky.Já osobně se směju pořád.:D A depky mám stejně, jako každej jinej člověk.Tak v čem jsem odlišná?!

Joo..a nikdy nevěř těm pravidlům, co na netu ohledně EMO stylu najdeš.Žádný styl nemá svá pravidla.Upevníš to vše akorád tím, že začneš poslouchat takovou hudbu, jinak v tom nic není.S žádným sebepoškozováním a ani sexuální orientací to nemá nic společného.;):)

*

Emo: Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby.Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.

Příklady českých kapel: Ravelin 7, Thema 11, Sunshine, Amity, Albion, Niceland

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář